Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zabawne ludobójcy na ogól nie brzydzą się dokonywać swoich zbrodni na ludziach. A dzieciobójcy już tak. Dzieciobójcy wiedzą, ze jak ludzie zobaczę jak są inni zabijani odrzucą te (nie wiem jak ich uznać ludźmi oni nie są, zwierzętami też nie, więc zapewne są bestiami) bestie i ich rządzę mordu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z kobietami które zostały skrzywdzone przez gwałt nie dość ze ich psychika bedzie zniszczona do końca życia to jeszcze bedą musiały donośic i urodzić owoc gwałtu !!! Okropność!!! Przestańmy krzywdzić ludzi którzy już istnieją !!!
Chore myslenie. Bylam w takiej sytuacji i powiem Ci ze okropnoscia jest sluchac ludzi takich jak Ty! w pierwszym momencie to byl szok dla mnie, ale potem jak zobaczylam na usg SWOJE dziecko, to wiwdzialam ze bbedzie ciezko - szkola, praca - ale jakos dam rade. Okazalo sie ze najgorsze byly slowa takie jak Twoje. Mowili mi ze jestem ninienormalna ze chce 'urodzic dziecko potwora'. A to przeciez bylo przede wszystkim MOJE DZIECK!!! Pozniej juz mowilam ze to wpadka, zeby uniknac takich sytuacji. Urodzilam w 27tc. Moja coreczka zyla tylko 3dni, ale wiele mnie nauczyla. Podobno aborcji mozna dokonac do 24tc... Widzialam moje dziecko w 27tc. Nie mozna...NIE MOZNA odbierac tym malenstwom czlowieczenstwa. Na koniec dodam jeszcze ze jestem niewierzaca. Ciazy nie chcialam i nie moglabym usunac. To moje dziecko. Tesknie za Basia, ale nawet nie mam z kim o tym poroznawiac, bo moim pseudo przyjaciele twierdza ze to super ze "problem" sam sie rozwiazal... Nie wiem jak dalej zyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A eksponowanie pubiczne zdjec obejmujacych sie homoseksualistow jest ok??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak prawda boli I to bardzo, brawo dla prawdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli komuś się takie sceny nie podobają, to znaczy że ma zdrową psychikę. Taka jest jednak straszna prawda o aborcji i zamiatanie jej pod dywan nie pomoże. Jeśli komuś te zdjęcia nie odpowiadają, to zamiast likwidować wystawę, powinien zabiegać o likwidację przedstawionego na niej problemu - czyli walczyć o całkowity zakaz aborcji. Wtedy takie wystawy będą bezzasadne. Póki część społeczeństwa popiera aborcję, wystawy takie jak ta są koniecznością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie się rozpłakało, bo to straszne i smutne jest. Szkoda, że posłowie się nie rozpłakali jak takie prawo uchwalali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wspolczuje kolezance co stracila dziecko w 27 tg. ty jestes moja bohaterka, zgadzam sie z toba potwory to ludzie co mysla ze dziecko po gwalcie to odrazu na zabicie sie nadaje, moja zona byla gwalcona przez ojczyma przez 5 lat I miala z nim dziecko, to dziecko jest teraz moja corka I ja oboje bardzo kochamy, ONA MA PRAWO DO ZYCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wegetarianie/weganie pokazują jak się zabija zwierzątka w rzeźniach to spoko a jak pokazują zdjęcia dzieci po aborcji to już nie? Czemu nikt nie protestuje przeciwko telewizyjnym kampaniom "Stop nietrzeźwym kierowcom"? A może by tak do edukacji seksualnej dorzucić takie zdjęcia co to znaczy aborcja? PRECZ Z LEWACTWEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy już małym dzieciom mówić, że tak niektórzy postępują. Na pewno taka edukacja przyniesie same korzyści, w przeciwieństwie do nauczania seksualnego, które wkrada się do szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 latki widza ze na zdjeciach sa zabite male dzieci a nie "płody" szkoda ze niektórzy dorośli ludzie tego nie widzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mamą 4-latki i uwierzcie mi, DA SIĘ wytłumaczyć dziecku co to jest i po co to jest eksponowane!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia są drastyczne, al tak wygląda aborcja, czyli zabicie dziecka poczętego. To jest cała prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej widzieć czubek swojego nosa, twierdzić, że nie da się wytłumaczyć dziecku, snuć bajki o jakichś "płodach"... Nie licząc się kompletnie z tym ile dzieci jest zabijanych w tak drastyczny sposób, nie można przemilczeć krzywdy nienarodzonych, oni sami nie mają szansy na swoją obronę. Nie bądźmy obojętni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie zakazujmy pokazywania okropieństwa aborcji tylko zakażmy jej wykonywania. Bo te dzieci naprawdę są żywcem rozrywane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dupodajki które usuwają czytaj mordują swoje dzieci, powinny być tak samo potraktowane i poćwiartkowane!!! Nigdy nie zrozumiem dlatego się na to pozwala!!! To okropne i jawne zbrodnie na człowieku!!! Dlatego już najmłodszym dzieciom powinno tłumaczyć się że są takie "kobiety", które mordują swoje dzieci i jak ważne jest by brać CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za swoje czyny (rozkładanie nóg)!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to aż mnie zęby bolą. 3/4 Tych komentarzy brzmi jakby było napisane przez ludzi któzy nigdy nie skalali swojego prącia (bo zapewne to głównie mężczyźni) stosunkiem. A reszta przez stateczne katolickie matrony które mają 6-7 dzieci i antykoncepcji też nie uznają bo ksiądz proboszcz zabronił. Aborcja nie jest nowym wymysłem, wręcz przeciwnie, jej nagły "atak" to wymysł kościoła katolickiego. Dłuuugo po wsiach można było trafić na mądre babki które stosowały odpowiednie zioła lub napary mające spędzić płód. Wtedy nikt tego nie uznawał za morderstwo, a za zło konieczne (np. gdy matka miałaby problem z utrzymaniem większej liczby dzieci, a naturalna antykoncepcja może być problematyczna). Swoją drogą aborcja w przypadku zagrożenia życia matki też jest lepsza, aniżeli śmierć i matki i dziecka. No i gwałty zostają jeszcze. A zdaje się księżą nikt nie dał prawa o decydowaniu za kobietę czy coś będzie w niej rosnąć czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mamą 4-latki i uwierzcie mi, DA SIĘ wytłumaczyć dziecku co to jest i po co to jest eksponowane!!!!!
Użytkowniczko ~Guest~ ! Zasady pisania postów na każdym forum internetowym jest prosta: swoją myśl w jednej (nawet długiej) wypowiedzi, a nie tworzymy piętrówek (i co gorsza: przeczących samym sobie (sic!) ). Za takie pisanie na każdym forum w Polsce jest ban !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu ruszyli do boju katole co w niedziele do kosciola a w poniedzialek poniewieraja drugim czlowiekiem!!!! Te plakaty obrazaja mnie jako czlowieka, kobiete i matke i nie zycze sobie ogladania wymyslow ksiezy i calej tej zaklamanej czarnej mafii i ich wyznawcow. To co dzieje sie obecnie za sprawa kosciola zakrawa na sekte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miejsce publiczne, więc taka obscena jest zakazana prawem. Dlaczego nikt się za to nie weźmie? Katolom odbija kompletnie. Zaznaczam, że sam uważam sie za katolika ale to co wyrabiają ci ze zrytymi beretami rzuca się cieniem na wszystkich wierzących.     Ksieza gwalca dzieci, maja na boku kochanki, dzieci, pija itp i oni smia mowic komukolwiek co mozna a czego nie!?!?!?! To znaczy ze oni sa ponad tym???? Jako katoliczka coraz czesciej zastanawiam sie nad wyjsciem z kosciola bo i tak tam nie chodze bo i po co glupot to moge posluchac wlaczajac obrady sejmu. A w tym przypadku to powinno sie jeszcze kazdego urzednika wywalic na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak właśnie wygląda rzeczywistość, najlepiej zakazać aborcji i pozwolić, aby "matki" mordowały dzieci po urodzeniu, wyrzucały je na śmietnik lub z okna.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...